VODNÉ ČERPADLÁ  volajte: +421 905 235 141  najvýhodnejšia ponuka pre Vás ... 

» Platobné podmienky a ceny
Platobné podmienky a ceny

Ceny uvedené na stránkach obchodu platia výhradne pre nákup prostredníctvom obchodného systému a sú uvádzané v eurách vrátane DPH. Súčasťou ceny nie su dopravné ani žiadne iné náklady, pokiaľ to nie je uvedené v popise produktu. Cena tovaru je určovaná podľa platného cenníka. Predávajúci sa zaväzuje dodať kupujúcemu tovar za cenu platnú v čase objednania tovaru.

Cena poštovného, prípadne balného je pripočítavaná na konci objednávky k cene vybraného tovaru podľa druhu a váhy tovaru, a v závislosti od zvoleného spôsobu doručenia. Pri objednaní viacerých rôznych výrobkov budú tieto výrobky zaslané vždy v jednom balíku, čiže za poštovné zaplatíte len raz.Ceny poštovného sú:

  • osobný odber tovaru po dohode v Košiciach                              0,00 € s Dph

 

  • objednaný tovar nad  249,00 € a viac                                    0,00 € s Dph

 

  • doručenie kuriérom, platba za tovar prevodom cez účet              6,00 € s Dph

 

  • doručenie kuriérom, platba za tovar dobierkou                           8,10 € s Dph

 

 

 

Za tovar je možné zaplatiť tromi spôsobmi a to dobierkou, bankovým prevodom alebo v prípade osobného prevzatia tovaru v Košiciach  platbou v hotovosti.

Pri platbe dobierkou užívateľ zaplatí za tovar pri prevzatí zásielky kuriérovy.

Ak si pri zadávaní objednávky vyberiete možnosť platby na účet, bude vám obratom zaslaná celková predfaktúra s číslom účtu a sumou (celá suma aj s poplatkami za poštovné), ktorú je potrebné poukázať na tento účet. Ako variabilný symbol uvediete číslo predfaktúry a do poznámky pre príjemcu uvediete svoje meno a priezvisko. Objednávka bude vybavená hneď po pripísaní celkovej čiastky na účet spoločnosti Čerpadlá plus. Bežná lehota na pripísanie platby na účet Čerpadlá plus je do 4 dní.


Zásielka bude odoslaná najneskôr na ďalší deň po obdržaní peňazí na bankové konto, v prípade dobierky do 48 hodín od potvrdenia dostupnosti objednávky.

V prípade objemných zásielok a zásielok mimo územia SR si vyhradzujeme právo zmeniť cenu za dodanie tovaru kuriérskou službou, o čom Vás budeme predtým informovať telefonicky.

Tovar ostáva majetkom obchodu  Vodné čerpadlá  až do úplného zaplatenia užívateľom. Tovar sa považuje za dodaný prevzatím tovaru pri osobnom odbere alebo okamihom jeho odberu dopravnou spoločnosťou. Súčasne s tovarom je doručovaný daňový doklad, návod na použitie výrobku v slovenskom jazyku a záručný list (za záručný list sa považuje aj daňový doklad). Súčasťou dodávky nie je inštalácia.

NWViODYz